Zápis do školy

Buletin.pdf

organizuje

ZÁPIS DETÍ DO 1.ROČNÍKA

Vážení rodičia, ešte je možné prísť zapísať dieťa individuálne od 11.04.2022-do 30.04.2022 v čase od 8:00-do 16:00hod.

Zapísať svoje dieťa do školy môžete aj formou vyplnenia elektronickej prihlášky, ktorú nádete TU, alebo aj na bočnej lište.

So sebou na zápis si prineste:

- rodný list dieťaťa                                                                                            - občiansky preukaz (zákonný zástupca)

Na našej stránke v ľavom menu nájdete  elektronickú prihlášku do ZŠ, ktorú si v pokoji domova môžete hocikedy vyplniť a zadať "ODOSLAŤ" a prihláška bude odoslaná na našu školu, alebo ju môžete aj vytlačiť a hotovú priniesť na zápis.

V sekcii "Tlačivá a žiadosti" nájdete tiež všetky žiadosti, ktoré potrebujete ak Vaše dieťa bude plniť školskú dochádzku v zahraničí, alebo žiadate o predčasné zaškolenie Vášho dieťaťa.

Srdečne Vás pozývame a tešíme sa na Vás!

Kolektív pedagogických zamestnancov a riaditeľstvo ZŠ

• Základná škola
    Ulica školská č.3, 98701 Poltár